Ivan Stević i Aleksa Marić najbolji u Ligama Srbije u 2103

Biciklistički savez Srbije proglasio je najbolje i uručio trofeje za Lige Srbije u drumskom i planinskom biciklizmu u ovoj godini.Pobednici u eliti – seniori su Ivan Stević (OBK Beograd) u drumskoj i Aleksa Marić iz Crvene zvezde u ligi za planinski biciklizam.
najbolji seniori drum

– Imali smo tešku, ali i uspešnu sezonu u kojoj smo program BSS ispunili skoro u celini . Čestitam osvajačima trofeja i zahvaljujem se klubovima i organizatorima trka u Ligama Srbije koji su nam pomogli da naša tradicionalna takmičenja uspešno sprovedemo – rekao je predsednik BSS Branko Banović – Želim vam zdravlja i sreće u novoj 2014. i da  nas obraduju biciklisti  dobrim rezultatima.

najbolji seniorike planinski

Svečanosti u klubu sportista Partizana prisustvovali su brojni biciklistički radnici, treneri i prijatelji biciklističkog sporta. Nagrade su uručivali i Zoltan Tarjan vlasnik firme Ciklomanija interancional, Igor Jemcov, Dragan Nikolić, Saša Gajičić, Miroljub Krstić, Ivan Davosir, Nemanja Vajs i durgi uglednici.

najbolji seniro planinski

Konačni plasmani u Ligi Srbije – drumski biciklizam, seniori: 1. Ivan Stević (OBK Beograd), 2. Marko Stanković (CCN Metalac), 3. Esad Hasanović (Radnički, Kragujevac).

Ekipno: 1. Radnički Kragujevac, 2. Borac Čačak, 3. CCN Metalac.

Juniori: 1. Dušan Kalaba (Partizan), 2. Luka Kotur (Partizan), 3. Milan Dragojević (Spartak).

Ekipno: 1. Partizan, 2. CCN Metalac Kraljevo, 3.  Železničar MBN Niš.

Kadeti: 1. Dušan Rajović, 2. Andrija Čukić (obojica CCN Metalac), 3. Dario Nimčević (Spartak).

Ekipno: 1. CCN Metalac Kraljevo, 2.  Boba Valjevo, 3. Radnički Kragujevac.

Mlađi kadeti: 1. Veljsko Stojnić (S tim Sombor), 2. Nemanja Stojanović (CCN Metalac), 3. Andrija Joksimović (Partizan).

Ekipno: 1. S tim Sombor, 2. Partizan, 3. Borac Čačak.

Planinski biciklizam, seniori: 1. Aleksa Marić (Crvena zvezda), 2. Nenad Rabasović (Ciklomanija Zrenjanin), 3. Oliver Štrbac (Fanatik).

Ekipno: 1. Progresiv Beograd, 2. Partizan, 3. Gorski Sokobanja.

Žene: 1. Ivana Kostić (Orlovac Sistem FPS), 2. Kristina Jakotin, 3. Jovana Crnogorac (obe BK Novi Sad).

Ekipno: 1. BK Novi Sad, 2. Orlovac Sistem FPS Crna Trava.

Juniori: 1. Aleksandar Roman (Jednota, Šid), 2. Andrej Galović (Partizan), 3. Nusret Ibrahimović (Novi Pazar).

Ekipno: 1. Partizan, 2. Novi Pazar, 3. Jednota Šid.

Juniorke: 1. Milica Rakić (BK Novi Sad), 3. Tamara Simić (Progresiv), 3. Milica Rajković (Orlovac Sistem FPS).

Ekipno: 1. Orlovac Sistem FPS Crna Trava, 2.  Jednota Šid.

Kadeti: 1. Marko Kasapović (BK Novi Sad), 2. Luka Milovanović (Ciklopaori Valjevo), 3. Miloš Harvilčak (Jednota).

Ekipno: 1. Jednota Šid, 2. BK Novi Sad, 3. Radnički Kragujevac.

Kadetkinje: 1. Marija Rajković, 2. Ojdana Stanković (obe Orlovac Sistem FPS), 3. Jana Jolović (Ciklomanija Kragujevac).

Ekipno: 1. Orlovac Sistem FPS Crna Trava.

Mlađi kadeti: 1.Andrija Joksimović, 2. Dušan Veselinović (obojica Partizan), 3. Almin Plojović (Novi Pazar).

Ekipno: 1. Partizan, 2. Novi Pazar.

Poletarci: 1. Nikola Mirković, 2. Vuk Mirković (obojica BK Novi Sad), 3. Ognjen Đurašinović (Jednota). Ekipno: 1. BK Novi Sad, 2. Jednota Šid.

Bajsologija.rs

Komentari